CV201210-100K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CV201210-100K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CV201210-100K.pdf2.CV201210-100K.pdf
  • Pranešimas
CV201210-100K specifikacijos
Dalies numeris CV201210-100K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2874814 pcs Duomenų lapas 1.CV201210-100K.pdf2.CV201210-100K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija CV201210
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai CV201210-100K-ND
CV201210-100KTR
CV201210100K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 24MHz Išsamus aprašymas 10µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.15 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1.15 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 15mA