CV201210-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-2R2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CV201210-2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM
Duomenų lapai: 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CV201210-2R2K specifikacijos
Dalies numeris CV201210-2R2K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1922871 pcs Duomenų lapas 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija CV201210
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai CV201210-2R2KCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 650 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 30mA