CV201210-2R7K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-2R7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CV201210-2R7K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM
Duomenų lapai: 1.CV201210-2R7K.pdf2.CV201210-2R7K.pdf
  • Pranešimas
CV201210-2R7K specifikacijos
Dalies numeris CV201210-2R7K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2492859 pcs Duomenų lapas 1.CV201210-2R7K.pdf2.CV201210-2R7K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija CV201210
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz
Išsamus aprašymas 2.7µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 750 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 750 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 30mA Dabartinis - sodrumas -