74F276AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F276AP
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM
Duomenų lapai: 74F276AP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
74F276AP specifikacijos
Dalies numeris 74F276AP Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas 74F276AP.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 74F
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Phenolic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 119MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 500 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F280SJ
74F280SJ
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC 9-BIT GEN/CHKER 14SOP
Sandelyje: 4014 pcs
parsisiųsti: 74F280SJ.pdf
RFQ
74F273SC
74F273SC
apibūdinimas: IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Sandelyje: 5431 pcs
parsisiųsti: 74F273SC.pdf
RFQ
74F276AP-RC
74F276AP-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM