74F280SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F280SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F280SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC 9-BIT GEN/CHKER 14SOP
Duomenų lapai: 74F280SJ.pdf
  • Pranešimas
74F280SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F280SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4014 pcs Duomenų lapas 74F280SJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Grandinių skaičius 9-Bit Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Parity Generator/Checker
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Bazinės dalies numeris 74F280