74F276AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F276AP-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM
Duomenų lapai: 1.74F276AP-RC.pdf2.74F276AP-RC.pdf
  • Pranešimas
74F276AP-RC specifikacijos
Dalies numeris 74F276AP-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4591 pcs Duomenų lapas 1.74F276AP-RC.pdf2.74F276AP-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 74F
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Phenolic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 119MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 500 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F275AI
74F275AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 27UH 450MA 1.85 OHM TH
Sandelyje: 5304 pcs
parsisiųsti: 74F275AI.pdf
RFQ
74F280PC
74F280PC
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC 9-BIT GEN/CHKER 14DIP
Sandelyje: 4628 pcs
parsisiųsti: 74F280PC.pdf
RFQ
74F276AP
74F276AP
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 2.7UH 700MA 500 MOHM