70F252AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F252AF-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F252AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 25MH 46MA 115 OHM TH
Duomenų lapai: 70F252AF-RC.pdf
  • Pranešimas
70F252AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F252AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 25MH 46MA 115 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4108 pcs Duomenų lapas 70F252AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.340" Dia x 0.630" L (8.64mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 59 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F252AF-RC-ND
70F252AFRC
M10175
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz Induktyvumas 25mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 250kHz
Išsamus aprašymas 25mH Unshielded Wirewound Inductor 46mA 115 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 115 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 46mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F252AF
70F252AF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 25MH 46MA 115 OHM TH