70F153AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F153AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F153AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5MH 63MA 37.2 OHM TH
Duomenų lapai: 70F153AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F153AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F153AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 1.5MH 63MA 37.2 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4939 pcs Duomenų lapas 70F153AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.220" Dia x 0.250" L (5.59mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F153AI-RC-ND
70F153AIRC
M10182
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 1.5mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.1MHz
Išsamus aprašymas 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 63mA 37.2 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 37.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 63mA Dabartinis - sodrumas -