70F126AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F126AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 1.666A 72 MOHM
Duomenų lapai: 70F126AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F126AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F126AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 1.666A 72 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5875 pcs Duomenų lapas 70F126AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 1.2µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 118MHz Išsamus aprašymas 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.666A 72 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 72 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.666A