MPR5GCW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5GCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Duomenų lapai: MPR5GCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR5GCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR5GCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35248 pcs Duomenų lapas MPR5GCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green Clear 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Susiję produktai
MPR5BWT
MPR5BWT
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
Sandelyje: 35648 pcs
parsisiųsti: MPR5BWT.pdf
RFQ
MPR5BWD
MPR5BWD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Sandelyje: 57511 pcs
parsisiųsti: MPR5BWD.pdf
RFQ
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
parsisiųsti: MPR5BWTW12.0.pdf
MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0
parsisiųsti: MPR5BWDW12.0.pdf
MPR5GCW12.0-CC
MPR5GCW12.0-CC
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
parsisiųsti:
MPR5BWCW12.0
MPR5BWCW12.0
parsisiųsti: MPR5BWCW12.0.pdf
MPR5GC
MPR5GC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
parsisiųsti: MPR5GC.pdf
MPR5GDW6.0
MPR5GDW6.0
apibūdinimas: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 6"
parsisiųsti: MPR5GDW6.0.pdf
MPR5GDL
MPR5GDL
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF
parsisiųsti: MPR5GDL.pdf
MPR5GD
MPR5GD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GRN
parsisiųsti: MPR5GD.pdf
MPR5GD12V
MPR5GD12V
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF 12VDC