MPR5BWCW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5BWCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPR5BWCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR5BWCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR5BWCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24539 pcs Duomenų lapas MPR5BWCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 25° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 30mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Blue Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Clear 25° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Sandelyje: 41496 pcs
parsisiųsti: MPR5BWDW12.0.pdf
RFQ
MPR5BWD
MPR5BWD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Sandelyje: 57511 pcs
parsisiųsti: MPR5BWD.pdf
RFQ
MPR5GC
MPR5GC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
parsisiųsti: MPR5GC.pdf
MPR5AD
MPR5AD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
parsisiųsti: MPR5AD.pdf
MPR5ATW12.0
MPR5ATW12.0
apibūdinimas: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
parsisiųsti: MPR5ATW12.0.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
parsisiųsti: MPR5BWT.pdf
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0