MPR5BWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR5BWDW12.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5BWDW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPR5BWDW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPR5BWDW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR5BWDW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41496 pcs Duomenų lapas MPR5BWDW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 40° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Kiti vardai 492-1570
MPR5BWDW120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 15mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Diffused 40° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Dabartinis 25mA
Susiję produktai
MPR5GC
MPR5GC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Sandelyje: 56230 pcs
parsisiųsti: MPR5GC.pdf
RFQ
MPR5GD
MPR5GD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GRN
Sandelyje: 56935 pcs
parsisiųsti: MPR5GD.pdf
RFQ
MPR5ATW12.0
MPR5ATW12.0
apibūdinimas: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
parsisiųsti: MPR5ATW12.0.pdf
MPR5BCW6.0
MPR5BCW6.0
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
parsisiųsti: MPR5BCW6.0.pdf
MPR5BWC
MPR5BWC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
parsisiųsti: MPR5BWC.pdf
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
parsisiųsti: MPR5BWTW12.0.pdf
MPR5BWCW12.0
MPR5BWCW12.0
parsisiųsti: MPR5BWCW12.0.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
parsisiųsti: MPR5BWT.pdf
MPR5AT
MPR5AT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
parsisiųsti: MPR5AT.pdf
MPR5GCW12.0
MPR5GCW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
parsisiųsti: MPR5GCW12.0.pdf
MPR5BWD
MPR5BWD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
parsisiųsti: MPR5BWD.pdf
MPR5GCW12.0-CC
MPR5GCW12.0-CC
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus