SP900S-0.009-AC-62
BergquistBergquist
SP900S-0.009-AC-62 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SP900S-0.009-AC-62
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.SP900S-0.009-AC-62.pdf2.SP900S-0.009-AC-62.pdf
  • Pranešimas
SP900S-0.009-AC-62 specifikacijos
Dalies numeris SP900S-0.009-AC-62 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 205799 pcs Duomenų lapas 1.SP900S-0.009-AC-62.pdf2.SP900S-0.009-AC-62.pdf
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0090" (0.229mm) Terminis varža 0.61°C/W
Šilumos laidumas 1.6 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Sil-Pad® 900-S Kontūrai 19.05mm x 12.70mm