SP900S-0.009-AC-58
BergquistBergquist
SP900S-0.009-AC-58 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SP900S-0.009-AC-58
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.SP900S-0.009-AC-58.pdf2.SP900S-0.009-AC-58.pdf3.SP900S-0.009-AC-58.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SP900S-0.009-AC-58 specifikacijos
Dalies numeris SP900S-0.009-AC-58 Gamintojas Bergquist
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0090" (0.229mm) Terminis varža 0.61°C/W
Šilumos laidumas 1.6 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Sil-Pad® 900-S Kontūrai 19.05mm x 12.70mm