SP900S-0.009-AC-05
BergquistBergquist
SP900S-0.009-AC-05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SP900S-0.009-AC-05
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 41.91MMX28.96MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.SP900S-0.009-AC-05.pdf2.SP900S-0.009-AC-05.pdf3.SP900S-0.009-AC-05.pdf
  • Pranešimas
SP900S-0.009-AC-05 specifikacijos
Dalies numeris SP900S-0.009-AC-05 Gamintojas Bergquist
Naudojimas TO-3 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0090" (0.229mm) Terminis varža 0.61°C/W
Šilumos laidumas 1.6 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Sil-Pad® 900-S Kontūrai 41.91mm x 28.96mm