DP-241-8-28
BelBel
DP-241-8-28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP-241-8-28
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: 1.DP-241-8-28.pdf2.DP-241-8-28.pdf
  • Pranešimas
DP-241-8-28 specifikacijos
Dalies numeris DP-241-8-28 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 4509 pcs Duomenų lapas 1.DP-241-8-28.pdf2.DP-241-8-28.pdf
Svoris 2.8 lbs (1.3kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 28V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect
Dydis / Matmenys 102.40mm L x 58.50mm W Serija 241
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 100 VA Kiti vardai 595-1097
DP241828
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 67.70mm Dabartinis - išvestis (maks.) 3.6A