DP-241-8-36
BelBel
DP-241-8-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP-241-8-36
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: 1.DP-241-8-36.pdf2.DP-241-8-36.pdf
  • Pranešimas
DP-241-8-36 specifikacijos
Dalies numeris DP-241-8-36 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 5742 pcs Duomenų lapas 1.DP-241-8-36.pdf2.DP-241-8-36.pdf
Svoris 2.8 lbs (1.3kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 36V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect
Dydis / Matmenys 102.40mm L x 58.50mm W Serija 241
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 100 VA Kiti vardai 595-1102
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 67.70mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.8A Centras palieskite Yes
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DP-241-8-28L
DP-241-8-28L
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
Sandelyje: 3602 pcs
parsisiųsti: DP-241-8-28L.pdf
RFQ
DP-25-N
DP-25-N
Gamintojai: American Hakko Products, Inc.
apibūdinimas: DEPANELER 2.5MM WIDE HEAD 3.0MM