DP-241-8-16
BelBel
DP-241-8-16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP-241-8-16
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: 1.DP-241-8-16.pdf2.DP-241-8-16.pdf
  • Pranešimas
DP-241-8-16 specifikacijos
Dalies numeris DP-241-8-16 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 4998 pcs Duomenų lapas 1.DP-241-8-16.pdf2.DP-241-8-16.pdf
Svoris 2.8 lbs (1.3kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 16V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect
Dydis / Matmenys 102.40mm L x 58.50mm W Serija 241
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 100 VA Kiti vardai 595-1083
595-1083-ND
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 67.70mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Centras palieskite Yes