RFB350-48S12-R5TY
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFB350-48S12-R5TY
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 350W
Duomenų lapai: RFB350-48S12-R5TY.pdf
  • Pranešimas
RFB350-48S12-R5TY specifikacijos
Dalies numeris RFB350-48S12-R5TY Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 350W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4846 pcs Duomenų lapas RFB350-48S12-R5TY.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm)
Serija RFB350 Galia (vatais) 350W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 9-DIP Module, 1/2 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 29.2A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 29.2A Valdymo funkcijos Enable, Active Low