RFB300-48S28-R5Y
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
RFB300-48S28-R5Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFB300-48S28-R5Y
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W
Duomenų lapai: RFB300-48S28-R5Y.pdf
  • Pranešimas
RFB300-48S28-R5Y specifikacijos
Dalies numeris RFB300-48S28-R5Y Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4818 pcs Duomenų lapas RFB300-48S28-R5Y.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 16.8 ~ 29.4 V Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Serija RFB300
Galia (vatais) 300W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 9-DIP Module, 1/2 Brick Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Efektyvumas 91%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 16.8 ~ 29.4 V 11A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 11A