RFB300-24S12-R5Y
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
RFB300-24S12-R5Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFB300-24S12-R5Y
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 7.2-13.2V 300W
Duomenų lapai: RFB300-24S12-R5Y.pdf
  • Pranešimas
RFB300-24S12-R5Y specifikacijos
Dalies numeris RFB300-24S12-R5Y Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 7.2-13.2V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5540 pcs Duomenų lapas RFB300-24S12-R5Y.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 7.2 ~ 13.2 V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Serija RFB300
Galia (vatais) 300W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 9-DIP Module, 1/2 Brick Kiti vardai 454-1337
RFB30024S12R5Y
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.2 ~ 13.2 V 25A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Valdymo funkcijos Enable, Active Low