EXQ125-48S3V3-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXQ125-48S3V3-R
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 82W
Duomenų lapai: EXQ125-48S3V3-R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXQ125-48S3V3-R specifikacijos
Dalies numeris EXQ125-48S3V3-R Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 82W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5448 pcs Duomenų lapas EXQ125-48S3V3-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija EXQ125 Galia (vatais) 82W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/4 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 91% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Programos ITE (Commercial)