EXQ125-48S1V5-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXQ125-48S1V5-R
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.5V 45W
Duomenų lapai: EXQ125-48S1V5-R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXQ125-48S1V5-R specifikacijos
Dalies numeris EXQ125-48S1V5-R Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.5V 45W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5287 pcs Duomenų lapas EXQ125-48S1V5-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija EXQ125 Galia (vatais) 45W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/4 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 30A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Programos ITE (Commercial)