EXQ125-48S1V2-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXQ125-48S1V2-R
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.2V 36W
Duomenų lapai: EXQ125-48S1V2-R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXQ125-48S1V2-R specifikacijos
Dalies numeris EXQ125-48S1V2-R Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.2V 36W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4896 pcs Duomenų lapas EXQ125-48S1V2-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.2V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija EXQ125 Galia (vatais) 36W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/4 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 86.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 30A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EXQ125-48S1V2
EXQ125-48S1V2
Gamintojai: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1.2V 36W