EXB250-48S2V5-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB250-48S2V5-RJ
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2.5V 165W
Duomenų lapai: EXB250-48S2V5-RJ.pdf
  • Pranešimas
EXB250-48S2V5-RJ specifikacijos
Dalies numeris EXB250-48S2V5-RJ Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2.5V 165W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5263 pcs Duomenų lapas EXB250-48S2V5-RJ.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2.5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija EXB250 Galia (vatais) 165W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Half Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 60A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 60A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EXB250-48S3V3
EXB250-48S3V3
Gamintojai: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Sandelyje: 5205 pcs
parsisiųsti: EXB250-48S3V3.pdf
RFQ
EXB250-48S2V5
EXB250-48S2V5
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 2.5V 150W