EXB250-48S3V3-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
EXB250-48S3V3-RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB250-48S3V3-RJ
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Duomenų lapai: EXB250-48S3V3-RJ.pdf
  • Pranešimas
EXB250-48S3V3-RJ specifikacijos
Dalies numeris EXB250-48S3V3-RJ Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 165W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4527 pcs Duomenų lapas EXB250-48S3V3-RJ.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija EXB250 Galia (vatais) 165W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module, 1/2 Brick
Kiti vardai 454-1274
EXB25048S3V3RJ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 33V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A