EXB250-48S1V8-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB250-48S1V8-RJ
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.8V 165W
Duomenų lapai: EXB250-48S1V8-RJ.pdf
  • Pranešimas
EXB250-48S1V8-RJ specifikacijos
Dalies numeris EXB250-48S1V8-RJ Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.8V 165W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5111 pcs Duomenų lapas EXB250-48S1V8-RJ.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.8V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija EXB250 Galia (vatais) 165W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Half Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 60A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 60A Programos ITE (Commercial)