564RT3MRR202EF471K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RT3MRR202EF471K
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 2KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RT3MRR202EF471K specifikacijos
Dalies numeris 564RT3MRR202EF471K Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 470PF 2KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142493 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 470pF Programos General Purpose