564RRE202EF102MA48
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RRE202EF102MA48
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RRE202EF102MA48 specifikacijos
Dalies numeris 564RRE202EF102MA48 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143249 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV)
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) -
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija Cera-Mite 564R RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo kodas 564RRE202EF102MA48
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV RADIAL