564RS3LAA752EF500M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RS3LAA752EF500M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 50PF 7.5KV S3L RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RS3LAA752EF500M specifikacijos
Dalies numeris 564RS3LAA752EF500M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 50PF 7.5KV S3L RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156488 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 7500V (7.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas S3L
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor S3L Radial, Disc
Talpa 50pF Programos General Purpose