564RC0GAA302EP101J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0GAA302EP101J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
564RC0GAA302EP101J specifikacijos
Dalies numeris 564RC0GAA302EP101J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 100PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47123 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 100pF Programos General Purpose