564RC0GAA302ES181J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0GAA302ES181J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0GAA302ES181J specifikacijos
Dalies numeris 564RC0GAA302ES181J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 180PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42322 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 180pF Programos General Purpose