564RC0GAA302EL101J
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0GAA302EL101J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0GAA302EL101J specifikacijos
Dalies numeris 564RC0GAA302EL101J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 100PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61797 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 100pF Programos General Purpose