564RAA302EH202KA04
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RAA302EH202KA04
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 2000PF 3KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RAA302EH202KA04 specifikacijos
Dalies numeris 564RAA302EH202KA04 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 2000PF 3KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72302 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 2000pF Programos General Purpose