564R75GAD10
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
564R75GAD10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564R75GAD10
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 7.5KV Y5U RADIAL
Duomenų lapai: 564R75GAD10.pdf
  • Pranešimas
564R75GAD10 specifikacijos
Dalies numeris 564R75GAD10 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1000PF 7.5KV Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83019 pcs Duomenų lapas 564R75GAD10.pdf
Įtampa - Įvertinta 7500V (7.5kV) Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.618" Dia (15.70mm) Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.500" (12.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.807" (20.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF -20%, +80% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos General Purpose