564RBA142EH472MA03
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RBA142EH472MA03
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 1.4KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RBA142EH472MA03 specifikacijos
Dalies numeris 564RBA142EH472MA03 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 4700PF 1.4KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65707 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1400V (1.4kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 1400V (1.4kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 4700pF Programos General Purpose