ACS715LLCTR-20A-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS715LLCTR-20A-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 20A DC
Duomenų lapai: ACS715LLCTR-20A-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ACS715LLCTR-20A-T specifikacijos
Dalies numeris ACS715LLCTR-20A-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 20A DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 37649 pcs Duomenų lapas ACS715LLCTR-20A-T.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 185mV/A
Atsakymo laikas 3.5µs Polarizacija Unidirectional
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1230-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Tiesiškumas ±1.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 80kHz Matavimui DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 13mA
Dabartinis - jausmas 20A Tikslumas ±1.5%