ACS714LLCTR-20A-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS714LLCTR-20A-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Duomenų lapai: ACS714LLCTR-20A-T.pdf
  • Pranešimas
ACS714LLCTR-20A-T specifikacijos
Dalies numeris ACS714LLCTR-20A-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48859 pcs Duomenų lapas ACS714LLCTR-20A-T.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 100mV/A
Atsakymo laikas 5µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1226-2
ACS714LLCTR20AT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Tiesiškumas ±1.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 80kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 13mA
Dabartinis - jausmas 20A Tikslumas ±1.5%