ACS716KLATR-25CB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS716KLATR-25CB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Duomenų lapai: ACS716KLATR-25CB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS716KLATR-25CB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS716KLATR-25CB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45455 pcs Duomenų lapas ACS716KLATR-25CB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 18.5mV/A
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1444-2
ACS716KLATR25CBT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Tiesiškumas ±0.25% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 11mA
Dabartinis - jausmas 25A Tikslumas ±2.9%