SWS-3.00-110
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-110 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-3.00-110
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD
Duomenų lapai: SWS-3.00-110.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
130 pcs
  • Pranešimas
SWS-3.00-110 specifikacijos
Dalies numeris SWS-3.00-110 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13116 pcs Duomenų lapas SWS-3.00-110.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm)