SWS-2.70-77
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.70-77 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-2.70-77
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD
Duomenų lapai: SWS-2.70-77.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
SWS-2.70-77 specifikacijos
Dalies numeris SWS-2.70-77 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19992 pcs Duomenų lapas SWS-2.70-77.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS2.7077
TE2069TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 77µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.506" (12.85mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 77µH Unshielded Toroidal Inductor 2.7A 90 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 90 mOhm
Dabartinis įvertinimas 2.7A Dabartinis - sodrumas -