SWS-2.74-24
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.74-24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-2.74-24
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD
Duomenų lapai: SWS-2.74-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SWS-2.74-24 specifikacijos
Dalies numeris SWS-2.74-24 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28309 pcs Duomenų lapas SWS-2.74-24.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS2.7424
TE2064TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 24µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.325" (8.25mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 24µH Unshielded Toroidal Inductor 2.74A 70 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 70 mOhm
Dabartinis įvertinimas 2.74A Dabartinis - sodrumas -