SWS-0.83-248
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.83-248 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-0.83-248
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM
Duomenų lapai: SWS-0.83-248.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SWS-0.83-248 specifikacijos
Dalies numeris SWS-0.83-248 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25666 pcs Duomenų lapas SWS-0.83-248.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS0.83248
TE2058TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 248µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.325" (8.25mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 248µH Unshielded Toroidal Inductor 830mA 600 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 600 mOhm
Dabartinis įvertinimas 830mA Dabartinis - sodrumas -