SWS-0.56-55
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.56-55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-0.56-55
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM
Duomenų lapai: SWS-0.56-55.pdf
  • Pranešimas
SWS-0.56-55 specifikacijos
Dalies numeris SWS-0.56-55 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4863 pcs Duomenų lapas SWS-0.56-55.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS0.5655
TE2044TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 55µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.266" (6.75mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 55µH Unshielded Toroidal Inductor 560mA 500 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Dabartinis įvertinimas 560mA