| Dalies numeris | SWS-0.9-330 | Gamintojas | AlfaMag Electronics (AMGIS) |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FIXED IND 330UH 900MA 180 MOHM | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 26013 pcs | Duomenų lapas | SWS-0.9-330.pdf |
| Įveskite | Toroidal | Tolerancija | ±20% |
| Dydis / Matmenys | 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) | Ekranavimas | Unshielded |