SWS-0.45-26
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-0.45-26
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM
Duomenų lapai: SWS-0.45-26.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
SWS-0.45-26 specifikacijos
Dalies numeris SWS-0.45-26 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37584 pcs Duomenų lapas SWS-0.45-26.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS0.4526
TE2038TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 26µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 26µH Unshielded Toroidal Inductor 450mA 620 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 620 mOhm
Dabartinis įvertinimas 450mA Dabartinis - sodrumas -