SWS-0.30-55
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.30-55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-0.30-55
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: SWS-0.30-55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
SWS-0.30-55 specifikacijos
Dalies numeris SWS-0.30-55 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40355 pcs Duomenų lapas SWS-0.30-55.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS0.3055
TE2036TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 55µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 55µH Unshielded Toroidal Inductor 300mA 1 Ohm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1 Ohm
Dabartinis įvertinimas 300mA Dabartinis - sodrumas -