SWS-0.25-79
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWS-0.25-79
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD
Duomenų lapai: SWS-0.25-79.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
SWS-0.25-79 specifikacijos
Dalies numeris SWS-0.25-79 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36300 pcs Duomenų lapas SWS-0.25-79.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) Ekranavimas Unshielded
Serija SW Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai SWS0.2579
TE2035TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Medžiaga - branduolys Iron Powder
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 79µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 79µH Unshielded Toroidal Inductor 250mA 1.5 Ohm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.5 Ohm
Dabartinis įvertinimas 250mA Dabartinis - sodrumas -