SSL015SC2DC024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015SC2DC024N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT 15POS 30AWG 24IN
Duomenų lapai: SSL015SC2DC024N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 497 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL015SC2DC024N specifikacijos
Dalies numeris SSL015SC2DC024N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT 15POS 30AWG 24IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 497 pcs Duomenų lapas SSL015SC2DC024N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1-1589457-4
1-1589457-4-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)