SSL015SC2DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015SC2DC012N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT 15POS WIRE
Duomenų lapai: SSL015SC2DC012N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 470 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SSL015SC2DC012N specifikacijos
Dalies numeris SSL015SC2DC012N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT 15POS WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 470 pcs Duomenų lapas SSL015SC2DC012N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1-1589457-3
1-1589457-3-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)